Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(3203 niezalogowanych)
8929 Postów
Maniak
retier1 napisał:
A więc dochodzimy do starej jak świat prawdy.Nie potrafisz się sprzedać i kuć swego losu toś kiep
I nie masz co liczyć na czyjeś współczucie i pomoc

ANO.... taka jest wredna prawda...
Niemniej gdyby było inaczej ... ,
nie było by postępu i nadal tkwilibyśmy w jaskiniach z toporem kamiennym w dłoniech...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Gabriel napisal:

ANO.... taka jest wredna prawda...
Niemniej gdyby było inaczej ... ,
nie było by postępu i nadal tkwilibyśmy w jaskiniach z toporem kamiennym w dłoniech...

A moze to nie byloby takie glupie - z tymi jaskiniami - bez codziennego stresu, bez sms, mms, internet, fax itp. ( tylko pms. zostalby- niestety ) boze bylibysmy szczesliwszy - wiecej czsu dla rodziny i "blizej " siebie i natury ????

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1019 Postów
Maniak
barbara67 napisał:
Gabriel napisal:

ANO.... taka jest wredna prawda...
Niemniej gdyby było inaczej ... ,
nie było by postępu i nadal tkwilibyśmy w jaskiniach z toporem kamiennym w dłoniech...

A moze to nie byloby takie glupie - z tymi jaskiniami - bez codziennego stresu, bez sms, mms, internet, fax itp. ( tylko pms. zostalby- niestety ) boze bylibysmy szczesliwszy - wiecej czsu dla rodziny i "blizej " siebie i natury ????




jaki problem w kazdej chwili mozesz zamieszkac w jaskini jak kazdy nikt nam nie kaze siedziec w domach przed kompem itd
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Nudnik Szpilkez pisze :

jaki problem w kazdej chwili mozesz zamieszkac w jaskini jak kazdy nikt nam nie kaze siedziec w domach przed kompem itd

A wlasnie to nie takie proste jak by sie wydawalo - to co kiedys bylo norna teraz jest co najmniej dziwactwem , a pozatym dzisiejsze spoleczenstwo inaczej funkjonuje i przeprowadzenie sie do jaskini nie ma najmniejszego sensu

Ale tak na prawde to z ta jaskinia to byla taka przenosnia apropos inteligencji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
barbara67 napisał:...Ale tak na prawde to z ta jaskinia to byla taka przenosnia apropos inteligencji
OJ BARBARO...Barbaro ...
TY to się ostatnio MASZ...

I ZNOWU nie wytłumaczyłaś jak należy ...
A TU TRZEBA JASNO ... CZARNĄ KAWĘ NA ŁAWĘ...
Bo inaczej Naród rozumny " Inaczej " ...
A zawistny jak ...350... starać się będzie przedstawić Swoją rację , a dowody da tak mocne ,że i na Uniwersytecie profesorowie są bezsilni na takie dictum ...
Niemniej samemu coś dać od siebie to już nie ... skądże...bo... jak to tak...

A przepraszam DAJĄ ...dają tylko krytykę z zawiści iż to nie Oni wpadli na taki prosty pomysł ... jakim był Twój temat o języku ... dla normalnych zwykłych zjadaczy chleba...

No cóż... biust na sztorc i do ataku...!!! .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
barbara67 napisał:
Gabriel napisal:

ANO.... taka jest wredna prawda...
Niemniej gdyby było inaczej ... ,
nie było by postępu i nadal tkwilibyśmy w jaskiniach z toporem kamiennym w dłoniech...

A moze to nie byloby takie glupie - z tymi jaskiniami - bez codziennego stresu, bez sms, mms, internet, fax itp. ( tylko pms. zostalby- niestety ) boze bylibysmy szczesliwszy - wiecej czsu dla rodziny i "blizej " siebie i natury ????




Prawdę mówiąc , to nie jednemu z tego forum przydałaby się chwila zadumy w tej jaskini
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Gabriel napisal :

A przepraszam DAJĄ ...dają tylko krytykę z zawiści iż to nie Oni wpadli na taki prosty pomysł ... jakim był Twój temat o języku ... dla normalnych zwykłych zjadaczy chleba...

No cóż... biust na sztorc i do ataku...!!! .

Drogi Gabrielu - nie jestes chyba na biezaco - ja juz sie podnioslam z popiolow - jak ten Fenix ( czy moze Feliks )
i zalozylam nowy watek p.t. : " Praktyczny norweski - z mozliwoscia blednego tlumaczenia na polski " - ja sie tak tatwo nie daje zgnoic

Zapraszam na moj fantastyczny watek ( pez przesady!!!) i czekam na sugestje forumowiczow
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
barbara67 napisał:Drogi Gabrielu - nie jestes chyba na biezaco - ja juz sie podnioslam z popiolow - jak ten Fenix ( czy moze Feliks )
i zalozylam nowy watek p.t. : " Praktyczny norweski - z mozliwoscia blednego tlumaczenia na polski " - ja sie tak tatwo nie daje zgnoic
Zapraszam na moj fantastyczny watek ( pez przesady!!!) i czekam na sugestje forumowiczow

Czytałem ...czytałem , wszystko od deski do deski...i dokładnie ... , dlatego dopiero Tutaj dałem lekki upust jak powyżej .
Tam Mój tekst ...uważam , byłby nie na miejscu... .
Wszak tam było już prawie na noże , a ja aż takiej krwi nie lubię ...
Niemniej wyszliście z opresji...
Niemniej dla takiego jak Ja , niesmak pozostał a tym samym potwierdziła się zasada ....
Żeby nie wiadomo jak człowiek się starał , to zawsze znajdzie się zawistny Osobnik który będzie się za wszelką cenę starał twój wkład zdyskredytować... jednocześnie nie dając innym nic w zamian...
Ja na Twoim miejscu już bym tam nie zamieścił żadnego ...żadnego postu....
I zostawił bym ten temat przemądrzałemu ...Adi.. i tej Pani z "Uniwersytetu udanych wejść z butami do łóżka."
NIECH SIĘ PRODUKUJĄ swoją wiedzą na poziomie Uczelnianym... .
MOŻE OBOJE JAKIŚ DOKTORAT WSPÓLNIE WYPOCĄ ....
A NAS niech zostawią w spokoju ,bo nam jest potrzebny normalny codzienny zwykły język przyziemny...
Jak na początek....później to się okaże...
POWODZENIA W NOWYM TEMACIE....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Jak sie zaczela to cala "awantura o Basie" tak to sobie symboicznie nazwijmy - to od razu sobie pomyslalam o twoich ostrzezeniach - pamietasz- na poczatku mojego pierwszego watku ?

Mogla bym sie obrazic i nic juz nie napisac, ale wiele osob zwrocilo sie do mnie z prosba o kontynuacje watku i nie chcialam ich zawiesc


A tak jeszcze to dziekuje za zyczenia na dalszej drodze ... i mam nadzieje , ze bedziesz mial jakies pomysly i zyczenia co do zawartosci ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
barbara67 napisał:.... to od razu sobie pomyslalam o twoich ostrzezeniach - pamietasz- na poczatku mojego pierwszego watku ?
BA ... Barbaro ...
WSZAK JA JESTEM GABRIEL... WIECZNIE ZWIASTUJĄCY......

tylko nikt mnie na początku nie słucha...
ale niema się co dziwić skoro i sama MARIA też nie wierzyła iże poczęła ... .

Niemniej wszystko przychodzi powoli z czasem....

Następnym razom jak jakowyśik Mundry zacznie pouczać to bez pardonu i z Grubej Rury i po kłopocie...
Bo naprawdę ....życzliwy Tobie KTOŚ TAM.. gdyby zauważył jakiś błąd to na pewno napisał by -PW- a nie żałośnie popisywał się Swoją Wątpliwą Wiedzą...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok